Złoczyńcy Wiki
Advertisement

Nie wszyscy złoczyńcy są naprawdę źli, ale rzucają się, by się przekonać i znaleźć swoje miejsce. Są podobni do tragicznych złoczyńców, ale cechą charakterystyczną niepewnego złoczyńcy jest to, że są kłamcami dla samych siebie i innych. Ewentualnie działają zabójczo z powodu silnego bólu i czasami są ofiarami przemocy.

Zwykle potrzebują tych, którzy ich rozumieją lub akceptują, ale często niepewni złoczyńcy są zbyt oddaleni i zbyt pochłonięci swoimi problemami, aby zaakceptować lub chcieć pomocy. Jak na ironię wielu złoczyńców jest również kwalifikowanych jako aroganccy i/lub egotystyczni. Ci złoczyńcy cierpią z powodu kompleksu wyższości lub kompleksu niższości, udając zarozumiałość, aby ukryć wady przed innymi i sobą (np. Yokai).

BARDZO WAŻNE: Złoczyńcy, którzy są Czystym Złem, nigdy nie mogą się zaliczać do tej kategorii, ponieważ są naprawdę źli i nigdy nie szukają miłości ani akceptacji, aby nadrobić ewentualne niepewności. Jest to jednak alternatywa dla złoczyńców, którzy popełnili zbrodnie na wielką skalę i/lub niewybaczalne z powodu zwykłych wymówek o wiele za drobnych, by uznać je za tragedie, lub tych, którzy sprowadzili te tragedie na siebie (np. Nigel albo lord Shen). Nawet jeśli w rzadkich przypadkach Czyste Zło może wpaść pod pionki zamiast tego.

Wszystkie elementy (338)

Advertisement