Złoczyńcy Wiki
Advertisement

Złoczyńcy, którzy są naprawdę uprzejmi i przyjaźni, mimo że są złoczyńcami. Często będą zarówno mówić, jak i postępować w wyjątkowo uprzejmy i przemyślany sposób, nawet wobec bohaterów, z którymi się spotykają (chociaż niektórzy z nich mogą być dwustronni, a czasami mogą ich prowokować lub obrażać podczas walki, chociaż są to rzadkie przypadki), a ich przyjazna i troskliwa natura często zaskakuje zarówno bohaterów, jak i ewentualnie widza.

Aby dana postać została uznana za uprzejmą, musi spełnić następujące kryteria:

  1. Uprzejmy charakter nie jest oczywistą fasadą, której złoczyńca jedynie używa do manipulowania innymi. Tacy złoczyńcy są w autentyczny sposób mili.
  2. Istnieje różnica między uprzejmym i fałszywie uprzejmym złoczyńcą. Ten drugi jest postacią, który brzmi uprzejmie, ale bez zastanowienia rzuciłby cię pod koła samochodu. Aby złoczyńca był uprzejmy, nie może być tak nieuważny dla życia i dobrobytu innych.
  3. Uprzejmi złoczyńcy są zazwyczaj gotowi skrzywdzić/zabić wyłącznie ludzi, którzy faktycznie staną im na drodze, a dla wszystkich innych osób są całkowicie mili i sympatyczni; Fałszywie uprzejmi złoczyńcy nie okazują tego rodzaju empatii.
  4. Uprzejmi złoczyńcy mają granice, których nie przekroczą. Fałszywie uprzejmi złoczyńcy z łatwością mogliby zachowywać się uprzejmie, ale nadal mogą wysadzać planety lub zabijać dzieci.
  5. Tego rodzaju złoczyńcy nie są Czystym Złem i najprawdopodobniej będą mieli granice tego, jak daleko posuwa się ich zło.

Złoczyńcy będący czystym złem NIGDY się do tej kategorii nie kwalifikują, ponieważ ci złoczyńcy nie są autentycznie uprzejmi czy przyjacielscy. Jednak złoczyńca będący czystym złem może być (i to bardzo często) fałszywie uprzejmym człowiekiem.

Wszystkie elementy (630)

Advertisement