FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Serio myślisz, że możesz po prostu sobie tutaj przyjść... Wszystko zrobić... O nie! Nie będziesz więcej chodził po mieście ratując innych ludzi Nick, o nie. Nie. I NIE! To ja! Ja jestem bohaterem! To ja spędziłem lata w piwnicy mojej starej dla tego szajsu! Ja! Tylko popatrz! Wszystko, co zrobisz ja mogę zrobić lepiej!

—Kenny do Nicka przed zaatakowaniem go


Kenneth Dermot, znany, jako Kenny lub Kick to jeden z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 3 z 2013 roku. Początkowo jest to ocalały, którego można spotkać na Placu Budowy w South Almuda w Rozdziale 3 w zadaniu pobocznym Czas Na Bohatera, a potem staje się też opcjonalnym bossem występującym w głównym modzie, którego można kolejny raz w Rozdziale 7 w Central City na Jachcie Crystal Of The Sea w zadaniu pobocznym Zwykły Biały Człowiek. Jest to zakompleksiony w sobie człowiek, który postrzega siebie, jako bezwartościowego, a dodatkowo apokalipsa zombie sprawiła, że rozpaczał nad swoim marnym losem i tym, że nie umie nikogo uratować. Jednak Nick pomaga mu zrozumieć, że on też może być wyjątkowy. Niestety, Kenny cierpi na obsesję i manię, więc zaczął postrzegać Nicka, jako swojego idola by zostać przez niego zauważonym i pochwalonym. Jednak te chęci szybko zmieniły się w nienawiść, więc zaczął zazdrościć Nickowi jego umiejętności, dlatego porwał młodą dziewczynę o imieniu Regina Thompson by przywiązać ją do głośnika na jachcie i dać na pożarcie kilku zombie tylko po to by móc ją uratować. Kenny jest też jednym z psychopatów, którzy noszą w sobie jeden z siedmiu grzechów głównych – Grzechem Kenny’ego jest Zazdrość. Głosu użyczył mu Ruben Dario.

Biografia

Czas Na Bohatera

Jamie dzwoni do Nicka mówiąc mu, że zauważył jakiegoś płaczącego młodego człowieka na placu budowy w South Almuda. Nick Ramos udaje się do South Almuda i kieruje się w stronę placu budowy gdzie dostrzega płaczącego Kenny’ego. Nick pyta się go co się stało na co ten odpowiada, że jest zwykłym słabeuszem i porażką ponieważ nie może uratować żadnej osoby. Nick próbuje go przekonać, że coś znaczy ale Kenny wciąż twierdzi, że jest bezużyteczny. Kenny prosi Nicka by pokazał mu swoje zdolności poprzez zabicie kilku zombie gołymi rękoma. Po zabiciu zombie Nick decyduje się powiedzieć Kenny’emu o tworzeniu broni kombo i tworzy dla niego jedną w ramach demonstracji. Po stworzeniu broni Kenny jest pod wrażeniem umiejętności Nicka i zaczyna wierzyć w siebie i swoje umiejętności.

Zwykły Biały Człowiek

Jakiś czas później, Kenny zaczął zazdrościć umiejętności Nickowi oraz jego reputacji bycia bohaterem pośród innych. Jamie dzwoni do Nicka mówiąc mu, że znów zauważył Kenny’ego na Jachcie w Central City wraz z jakąś kobietą. Nick Ramos udaje się do Central City i kieruje się w stronę Jachtu Crystal Of The Sea, Na samym przedzie statku, Nick widzi młodą kobietę o imieniu Regina Thompson przywiązaną do głośnika scenicznego oraz zombie, który powoli do niej podchodzi. Nick szybko zabija zombie i pyta się Reginy czy wszystko z nią w porządku na co Kenny, ubrany w taki sam strój jak Nick, natychmiast oburza się mówiąc, że zrujnował mu całą akcję. Nick jest zaskoczony widokiem Kenny’ego a Regina błaga Nicka by ją rozwiązał gdyż Kenny i jego wizje ich pozabijają. Kenny jednak go zatrzymuje mówiąc, że on ma nad wszystkim kontrolę dodając, że ocalałym czasem naprawdę odwala z powodu bycia w tarapatów. Kenny mówi Nickowi by ten sobie stąd poszedł gdyż wydaje się bym atakuje Nicka.

Po walce, pokonany Kenny upada na podłogę i mówi Nickowi, że odpuści mu bo wygląda jakby miał zaraz zemdleć. Po chwili na pokładzie jachtu pojawiają się zombie i Kenny zaczyna przepraszać Nicka za swoje zachowanie i błaga go o uratowanie ponieważ byłby z niego dobry pomocnik. W tym momencie Nick może albo uratować Kenny’ego lub zostawić go na pastwę zombie. Zostawienie Kenny’ego nie daje nic a uratowanie go zapewnia kolejnego ocalałego.

Pokonanie Kenny’ego odblokowuje osiągnięcie Zazdrosny i pozwala Nickowi uratować zarówno Kenny'ego jak i Reginę Thompson.

Galeria

Ciekawostki

  • W językach celtyckich, jego nazwisko oznacza „wolny od zazdrości”, co jest ironiczne, ponieważ reprezentuje grzech zazdrości, choć ocalony traci zazdrość od Nicka.

Nawigacja

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.