CC-1138, nazywany "Bacara", był dowódcą klonów, który kierował Galaktycznymi Marines, jednostką żołnierzy klonów, znaną ze swojej wybitnej zbroi i bezlitosnej walki. Bacara służył Republice Galaktycznej u boku Generała Jedi Ki-Adi-Mundiego podczas Wojen Klonów; para walczyła o zdobycie planety Mygeeto z Konfederacją Niezależnych Systemów. Kiedy wydano rozkaz 66, Bacara i Galaktyczni Marines zwrócili się przeciwko Mundiemu i go zabili.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Wczesne życie[edytuj | edytuj kod]

CC-1138, później znany jako "Bacara", był klonem łowcy nagród Jango Fetta, który został stworzony i wyszkolony na planecie Kamino. Był tam szkolony przez Mandaloriańskich Protektorów. Po treningu otrzymał szkolenie ARC.

Wojny Klonów[edytuj | edytuj kod]

Podczas Oblężenia Zewnętrznych Rubieży, Bacara został dowódcą Galaktycznych Marines. Walczył u boku generała Ki-Adi-Mundiego w wielu bitwach.

Pod koniec Wojen Klonów udał się z Mundim i resztą Galaktycznych Marines na Mygeeto. Tam walczyli przeciwko Konfederacji. W pewnym momencie podczas szturmu otrzymał rozkaz 66 od Imperatora. Zatrzymał swoich ludzi i razem zabili Mundiego. Jego dalsze losy pozostają nieznane.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.