FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Kreatura z Wiejskiej Drogi - to miejska legenda, znana przede wszystkim ze swojego niepokojącego wyglądu.

Biografia Edytuj

Kreatura z Wiejskiej Drogi wydaje się być bladym, wysokim, szczupłym stworzeniem. Jego ciało wydaje się być całkowicie szczupłe, a na rękach ma bardzo długie pazury. Wydaje się, że jest w stanie zgiąć szyję i ramiona w niemożliwych pozycjach. Pierwsze zdjęcie tego stworzenia pojawiło się w lesie. Osoba wewnątrz pojazdu zrobiła zdjęcie potworowi, który patrzył na osobę jeżdżącego przez drogę. Następnie zaczęło się rozprzestrzeniać więcej możliwych zdjęć Kreatury, takich jak jego zdjęcie wspinającego się na budynek, przechodzącego na drugą stronę.

Potem zaczęły pojawiać się kolejne zdjęcia Kreatury, jedno zdjęcie pokazujące Zmiennokształtnego mijającego okno samochodu. Jedno zdjęcie zostało nawet zrobione w czyimś domu, ponieważ długa szponiasta ręka Kreatura jest widoczna na zdjęciu. Ktoś nawet zrobił zdjęcie stwora stojącego przed nimi, który trzyma ręce na ziemi, a ten patrzy prosto na osobę, która robi zdjęcie, pozornie gotową do skoku na niego.

Ostatnie zdjęcie tego stworzenia pokazuje bladobiałego mężczyznę stojącego przed pojazdem, z ręką mężczyzny wyglądającą dokładnie tak samo jak ręka istoty. Oznacza to zatem, że Kreatura ma zdolności przekształcania się w inne istoty, aby zwabić swoje ofiary w lesie, aby wrócić do swojej pierwotnej postaci i użyć pazurów do rozczłonkowania i pochłonięcia ofiar.

Ciekawostki Edytuj

  • Kreatura z Wiejskiej Drogi została stworzona przez Trevora Hendersona, który jest znany z robienia różnych dziwacznych stworzeń przez Internet. Inne jego dzieła to Kreskówkowy KotSyreno GłowyMężczyzna z twarzą do góry nogamiRobaki z Mostu i Long Horse.
  • Uważa się, że stworzenie może być znacznie bardziej niebezpieczne niż Syreno Głowy ze względu na jego zdolność do zmieniania się na osobę, przypuszczalnie w celu nakłonienia ludzi do uwierzenia że to prawdziwy człowiek, po czym ten zabije ich.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.