FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Zombie nie są dobre! Nie mogę sprzedawać moim klientom aż tak zepsutego mięsa! Mam reputację do utrzymania! Zaufaj mi! Jestem rzeźnikiem!

—Larry do Franka gotowy wrzucić Carlito do mielarki


Larry Chiang znany również, jako Rzeźnik to jeden z bossów/ psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising z 2006 roku. Jest to też ostatni boss występujący w głównym modzie 72 Godziny. Jest to rzeźnik pracujący w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego w Tunelach pod Willamette Parkview Mall, który oszalał z powodu apokalipsy zombie. Frank spotyka się z nim w Rozdziale 8-4: Rzeźnik, gdzie przygotowuje się do wrzucenia nieprzytomnego i rannego Carlito Keyes do mielarki, aby zrobić z niego mielone mięso wierząc, że ludzie to świeże mięso a zombie to zepsute mięso. Głosu użyczył mu Michael Yama.

BiografiaEdytuj

Jessie McCarney i Frank West dostrzegają Larry’ego na monitorach w pomieszczeniu ochrony, który ciągnie rannego Carlito do Zakładu Przetwórstwa Mięsnego. Jessie mówi Frankowi, że Carlito jest poważnie ranny i jeśli się nie pośpieszy to stracą szansę na złamanie hasła do jego laptopa. Frank udaje się do Podziemnych Tunelów pod centrum handlowym gdzie dociera do rzeźnika. Wewnątrz Larry nabija Carlito na hak na mięso, gotowy do wrzucenia go do mielarki na mięso. Larry zauważa Franka i wciąż mając urojenia wita go jako przyjaznego klienta oraz stwierdza, że Frank na pewno przyszedł do niego aby kupić trochę mielonego mięsa. Frank widząc, że Larry zwariował, próbuje przemówić mu do rozsądku, mówiąc mu, że nie chce kupić mielonego mięsa ale w zamian "ma coś innego na myśli". To denerwuje Larry’ego, gdyż ten myśli, że Frank ma na myśli mięso z zombie. Larry mówi mu, że nie może sprzedawać swoim klientom tak zgniłego mięsa i ma reputację do utrzymania. Larry zapewnia Franka, że wie co robi gdyż jest rzeźnikiem po czym uruchamia mielarkę, która powoli zaczyna kierować Carlito wprost do jej środka.

Frank niemający innego wyboru, musi zabić szalonego rzeźnika zanim Carlito zakończy życie w brutalny sposób.

GaleriaEdytuj

CiekawostkiEdytuj

  • Larry jest unikalnym psychopatą/bossem pośród innych ponieważ nigdy nie zaatakuje Franka jako pierwszy. Frank musi go sprowokować do ataku. Jest tak ponieważ, Larry respektuje Franka i myśli, że jest zwykłym i przyjaznym klientem.
  • Larry może być nawiązaniem do Rzeźnika z Diablo.
  • Na plecach, Larry ma wytatuowany Chiński symbol oznaczający mięso.

NawigacjaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.