FANDOMNie jetem psychopatą!


Timothy Wright, znany jako Masky - jest antyzłoczyńcą i pobocznym antagonistą w MarbleHornets. Jest drugą osobowością Tim'a Wright'a i dawnym partnerem Hoody'ego.

Biografia Edytuj

W Wpis #18 Masky pojawia się po raz pierwszy, walcząc z Jayem, gdy ten zauważa go siedzącego na kanapie w innym pokoju i upada na ziemię. Kiedy Jay idzie, by zdjąć maskę, zostaje ponownie zaatakowany i budzi się kilka godzin później w swoim samochodzie. W tym momencie wpisy Tim i Masky są oddzielnymi jednostkami.

Wpis #23 pokazuje, że Jay wraca do domu Briana. W tym czasie Masky biegnie po domu. W przeciwieństwie do ostatniego razu, Masky nie atakuje Jaya. W pewnym momencie Masky odkłada maskę, ale nikt go nie widzi bez niej, a Jay wpada na Operatora.

Wpis #33 jest kolejnym razem, gdy pojawia się Masky. Wtedy znów atakuje.

Wpis #35 sprawił, że Jay po raz drugi sprawdza zniszczony dom. Chociaż poprzedni wpis nie miał tam nic, tym razem Masky czeka w budynku z nożem, ale pojawia się Alex Kralie, udaremniając atak Masky'ego i demaskując go, ujawniając, że jest Timem. Chociaż Alex żąda noża, Jay nie chce tego zrobić.

Ponieważ Alex wiedział, gdzie jest Tim, można przypuszczać, że polował na Tima i zamierzał go zabić, co mogło oznaczać, że Tim planował zabić Alexa, a nie Jaya, dlatego pojawił się za drugim razem, gdy Jay tam poszedł, kiedy Alex też to zrobił.

Wpis #45 ma na celu powstrzymanie Alexa i zaatakowanie Hoody'ego i Masky'ego, ale on słabnie, a Masky prawie uderza go kamieniem, zanim duet ucieknie. Alex krzyczy wtedy do lasu, że jeśli ich zobaczy, zabije ich.

Wpis #50 jest następnym razem, gdy pojawia się Masky, a Jay ściga go do Rosswood Park. Jay w końcu go gubi.

W wpisie #52 Masky zapisuje zarówno Jessicę, jak i Jaya z Alexa, których planuje zastrzelić ich obu w lesie. Podczas gdy Masky walczy z Alexem, pozostali dwaj biegają i słyszą strzał. Tim pojawia się na samym końcu taśmy jako sam, chodząc po mieście. Jay oświadcza, że ​​zamierza śledzić Tima i zobaczyć, co się dzieje, ale nie wie, kiedy dokona aktualizacji.

W Wpisie #61, podczas gdy Tim próbuje prowadzić normalne życie, Hoody włamuje się do jego domu i kradnie jego pigułki, powodując, że Tim szlocha i wchodzi w jakiś atak. W następnym wpisie Jay wędruje do obszaru Rosswood Park, gdzie według niego Tim uciekł. Jednak napotyka Masky'ego, który ściga go w całym obszarze, zanim w końcu go złapie i wyciągnie z aparatu. Następnie pojawia się Hoody i wyłącza aparat. Ale z powodu działań Hoody w poprzednim wpisie, nie jest jasne, czy Masky i Hoody pracują razem, czy Hoody pracuje samodzielnie. Kiedy Jay budzi się, znajduje się w zniszczonej starej kabinie w niewidocznym wcześniej rejonie Rosswood. Na zewnątrz znajduje Tima, który wciąż jest ubrany w ubrania Masky'ego, ale nie ma już maski. Tim wydaje się budzić po utracie przytomności.

Wpis #75 po wizycie u lekarza Tima w celu sprawdzenia Jay'a, Jay i Tim podjeżdżają do jego domu, ktorego badają, aby spróbować znaleźć taśmę z wpisu #73. Rozglądają się wokół, nie znajdując zbyt wiele. Znajdują się na strychu zdjęcie tego, a na odwrocie było napisane „I HAVE HIM. 79 SOUTH CREEK ROAD” wraz z symbolem operatora. Gdy Tim idzie zbadać niektóre pokoje na końcu korytarza, Jay nagle skacze na Tima i żąda, by dał mu taśmę. Taśma wypada z kieszeni Tima, podczas gdy obaj walczą, a Jay podnosi ją i idzie do wyjścia. Tim mówi Jay'owi, że jest za wcześnie, by oglądać taśmę, ale Jay ignoruje go i wychodzi z domu.

Wpis #76 pokazuje, co było na taśmie. Odbywa się między pozycjami 32 i 33, kiedy Jessica znika. Jessica zostaje zabrana przez Masky'ego z hotelu do lasu, gdzie zostawia ją z Hoody'm przed powrotem do hotelu. Alex pojawia się i odpędza Hoody'ego, i mówi Jessice, że jej pomoże. Jednak po jej spotkaniu z Operatorem wydaje się, że Alex strzela do Jessiki. Wkrótce potem pojawia się Tim, kuśtykając w stronę sceny, sugerując, że próbuje znaleźć Jessicę, ale jej nie znalazł.

W Wpisie #77 Jay idzie do domu Tima, aby przesłuchać Tima i nosi przy sobie nóż. Tim najwyraźniej to przewidział i czekał, aż Jay spróbuje wejść do domu. Kiedy Jay to zrobił, Tim rzucił się na Jaya, wytrącając mu nóż z ręki. Jay ponownie próbuje wziąć nóż, ale Timowi udaje się złapać Jaya i uderza go. Jay zostaje związanu. Jay nazywa go kłamcą i żąda, by powiedział ile czasu miał taśmę z kieszeni, a Tim oświadcza, że ​​miał ją od chwili, gdy nastąpił Wpis #62 i dokładnie dlatego, że nigdy nie powiedział o tym Jay'owi pomyślał, że zaatakuje go. Tim wiedział, że gdyby zobaczył taśmę, Jay obwiniałby go za zniknięcie Jessiki, a więc polowanie na Alexa byłoby jeszcze trudniejsze, gdyby obaj byli raczej przeciwni. Jay żąda, by powiedział, gdzie jest Jessica, ale Tim uspokaja, że ​​nie ma pojęcia.

Jay próbuje zrozumieć, że jeśli Jessica żyje, może potrzebować ich pomocy, ale Tim mówi mu, że musi być dla nas „martwa” dla jej bezpieczeństwa. Tim mówi, że priorytetem jest Alex, który faktycznie jest za to odpowiedzialny, a obwinianie Tima przynosi efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ jest niewinny. Tim chwyta następnie przedmioty, w tym nóż Jaya, i wychodzi z domu. Zanim to zrobi, mówi Jayowi, że dowiedział się, że adres doprowadził do akademii i że zamierza tam pojechać, by znaleźć samego Alexa i zostawia Jaya. Jay następnie domaga się, aby Tim odszedł od kamery, ale Tim odmawia i wychodzi z domu, a Jay krzyczy na niego od środka, by go opuścić. Tim ignoruje go i wychodzi.

Podczas wpisu #83 Tim nagle znalazł się na szczycie Masky, walcząc z nim. Może to wskazywać, że są to dwie różne osoby.

Wpis #87 wyjaśnia, że ​​Tim wciąż żyje i planuje opuścić obszar. Dodaje słowa „Wszystko jest w porządku” wraz z 5-minutowym filmem.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.