FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.
Disambig Nazwa tego hasła odnosi się do więcej niż jednego pojęcia.

Zobacz inne pojęcia – Michael Myers


Michael Myers – to zabójca, główny bohater serii remake'ów Halloween.

Myers jest luźno bazowany na oryginalnym Michael'u

Cechy Edytuj

W przeciwieństwie do oryginalnego Michael'a, bohater remake'u nie jest zwykłym człowiekiem bez żadnych tajemnic. Jest On również bardzo przywiązany do matki oraz często miewa z nią halucynację (matka jako jedyna próbowała wychować go w patologicznej rodzinie). Michael ma również obsesje na punkcie noszenia masek.

Biografia Edytuj

Halloween (2007) Edytuj

Jako dziecko Mikey dorastał w patologicznej rodzinie. Pewnego razu zabił szkolnego prześladowce, ojczyma, starszą siostrę oraz jej chłopaka. Został za to zamknięty w szpitalu psychiatrycznym na 17 lat (gdzie zabił pielengniarkę widelcem). Pewnego razu w noc Halloween uciekł z ośrodka i postanowił zabić swoją siostrę Angel, znaną teraz jako Laurie Strode. Morduje On każdego kto stoi mu na drodze. Michael walczy z Laurie w starym domu Myersów oraz goni ją aż ta wypada przez balkon. Tam używa pistoletu który zabrała doktorowi Loomisowi (psychiatrze Michaela) i strzela w brata. Następnie zostaje przywieziona do szpitala.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.