Mikhail Faustin - jest ważnym antagonistą w grze Grand Theft Auto IV. Faustin był znanym założycielem i przywódcą Faustin Crime Syndicate oraz z bardzo niskiego temperamentu z powodu używania narkotyków, stał się wyjątkowo brutalny i morderczy, co doprowadziło go do podjęcia decyzji, które doprowadziły do ​​jego własnej egzekucji.

Po śmierci swojego przyjaciela, Vlada Glebova, służył jako następna osoba do antagonizowania Niko i Romana, zanim został zdradzony przez Dimitriego Rascalova.

Głosu podłożył mu Karel Roden.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Przeszłość[edytuj | edytuj kod]

Mikhail Faustin urodził się i wychował w 1963 r. W Rosji. Spotkał swojego „brata na całe życie” Dimitriego Rascalova, gdy służył w armii podczas zimnej wojny już w 1987 r., A później był współwięźniami w obozie jenieckim na Syberii. Zarówno on, jak i Dimitri mają tatuaże na dłoniach, które przedstawiają, że są „braćmi na całe życie”. Również z kartoteki Mikhaila możemy się dowiedzieć uchronił Dimitriego przed gwałtem w więzieniu. W 1988 roku, kiedy Mikhail miał 25 lat, urodziła mu się córka o imieniu Anna ze swoją przyszłą żoną Ilyeną, która miała wtedy zaledwie 18 lat. Ilyena wspomina, że ​​Mikhail był w tym czasie „piękny”, zanim ogarnął go gniew. Rascalov powiedział także wtedy o nim: „miał temperament, ale był sprawiedliwy”. Po zakończeniu zimnej wojny w 1991 r. Obaj „sprzedawali hasz turystom na Czerwonym Placu”, i obaj byli wielokrotnie skazani za morderstwo.

Mikhail„wykorzystał lukę w traktacie imigracyjnym, aby uzyskać rezydencję w USA pod koniec lat 90.”, przybywając do Hove Beach z Dimitrem, swoją żoną i córką, która miła wtedy mniej niż 10 lat. Mieszkał w Liberty City i znalazł się w kryminalnym życiu do 1998 roku, kiedy został aresztowany za wymuszenie. Faustin zbudował przedsiębiorstwo przestępcze z siedzibą w Hove Beach, składające się z kilku inwestycji - Klubu Perestroika, ochrony, dystrybucji kokainy, pornografii, skradzionych towarów (za które został aresztowany w 2002 r.) i wiele innych. To zapewniło mu bogaty styl życia, składający się z dużego domu na plaży, dwóch luksusowych samochodów (Turismo i niestandardowy czarny Schafter) i był w stanie wychować córkę w amerykańskim stylu wyższej klasy (potrafi z doskonałym amerykańskim akcentem, a Mikhail mówi, bardziej z rosyjskim akcentem).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.