FANDOM


Stub Ta strona to zalążek artykułu. Możesz pomóc Złoczyńcy Wiki, rozbudowując ją!


Mówił pan, że zna pan wszystkie odpowiedzi pułkowniku! Był pan w błędzie!

—Ned opuszcza pułkownika Dugana


Ned Randall – drugorzędny antagonista w filmie Karate Kid IV: Mistrz i uczennica.

Jego rolę zagrał Michael Cavalieri.

Biografia

Ned Randall jest uzdolnionym studentem akademii, który ma w sobie cechy łobuza. Jest on liderem Elity Alfa należącej do pułkownika Dugana. Z osobowości jest podobny do Johnny'ego Lawrence'a i Mike'a Barnesa. Podkochuje się w Julie Pierce i wielokrotnie próbuje się do niej zbliżyć, lecz jest ciągle przez nią odrzucany.

Nie potrafiąc pogodzić się z odtrąceniem, Ned postanawia zemścić się na Julie poprzez utrudnianie jej życia, np. kłamiąc pułkownikowi Duganowi, że Julie pali, co prawie skutkuje jej zawieszeniem. Później, po zobaczeniu Julie z Ericem McGowenem podczas tańca i po zauważeniu ich pocałunku w samochodzie, wściekły Ned rozbija szyby w pojeździe Erica i wyzywa go na pojedynek.

Po tym, jak Eric zostaje pobity przez Neda i innych członków Elity Alfa, Julie i Kesuke Miyagi znajdują ich i zabierają Erica, lecz Ned próbuje złapać Julie. Oboje walczą ze sobą, a Julie udaje się pokonać Neda. Gdy pułkownik rozkazuje Nedowi i innym swoim uczniom zaatakować Julie, ci się buntują i opuszczają go.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.