FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.
Stub Ta strona to zalążek artykułu. Możesz pomóc Złoczyńcy Wiki, rozbudowując ją!


Noir to główna antagonistyczna frakcja w grze Welcome To The Game 2 wraz z Lucasem Kumiegą.

Noir to tajemnicza sekta pracująca dla niejakiego Adama.

Podczas gry próbują oni (gdyż jest ich 2, oraz nie wiadomo czy nawet nie jest ich więcej) zlokalizować Gracza a następnie go zabić.

Historia Edytuj

Najwyraźniej ponoszą odpowiedzialność za kobietę o imieniu Amalea, która podlega usługom związanym z filmami z morderstwami, a Clint Edwards jest kluczowym śledczym w tej sprawie; ma jej pomóc. Przez cały czas dwóch agentów noir, mężczyzna i kobieta, prześladują Clinta, podczas gdy on próbuje znaleźć „Shadow Web”, aby rozwiązać zagadkę. Pojawią się na schodach, korytarzach mieszkania, oknach i innych miejscach w mieszkaniu, aby przeszkodzić Clintowi.

Pod koniec gry Clint zostaje zaproszony do lobby swojego mieszkania przez Adama, który wcześniej dał mu anonimową wskazówkę. Został znokautowany przez parę Noir i zabrany do ich prawdopodobnej kwatery głównej. W zależności od wyboru gracza Clint może poświęcić się, aby uratować Amaleę lub kontynuować swoje życie, jednak ceną tego jest śmierć Amaley.

W nadchodzącym Welcome to the Game: The Recruit nastolatka stara się do nich dołączyć, ale „stanowią dla niej wyzwanie”.

Miejsce pojawienia się członków Edytuj

  • Klatka schodowa
  • Mieszkanie
  • Okno
  • Korytarz
  • Alejka
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.