FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Tak, tak, tak... To ja, OG Loc, na kwadracie, stary... I zamierzam... odpalić trochę dla moich prawdziwych gangsta-czarnuchów... Wszystkie moje gangsta dziwki... A mówiąc o gangsta, patrzcie to mój chłop, CJ - co tam czarnuchu? Sie MAAAAAAAAAAA...

—OG Loc rapujący


Cholera - mój sprzęt był walnięty!

—OG Loc


Jeffrey Cross, lepiej znany jako OG Loc - jest wspierającym antagonistą w grze Grand Theft Auto: San Andreas.

Głosu podłożył mu Jonathan Anderson.

Biografia Edytuj

The Introduction Edytuj

Jeffrey dorastał na Grove Street, gdzie zaprzyjaźnił się Sean'em "Sweet'em" Johnson'em i Melvinem Harrisem. Jeffreyowi brakowało fizycznej możliwości wstąpienia do Rodzin, ale wciąż marzył o gangsterskim stylu życia. Sweet poradził mu, by uczęszczał do college'u, ale Jeffrey postanowił zostać raperem. Jakiś czas po roku 1987 zaczął się nazywać "OG Loc" i zaczął popełniać drobne przestępstwa, głównie wykroczenia drogowe. Za te przestępstwa wylądował w więzieniu na kilka tygodni. Będąc w więzieniu, budował swoją uliczną wiarygodność.

Grand Theft Auto: San Andreas Edytuj

Kiedy Carl Johnson powrócił do Los Santos, OG Loc wciąż był w więzieniu. CJ towarzyszył Sweet'ow i Smoke'owi na komisariat policji, aby go zabrać, gdzie CJ rozgniewał Loca, nazywając go Jeffrey. Loc natychmiast wziął do pomocy CJ'a do zabicia Freddy'ego, członka Los Santos Vagos, którego, jak twierdził. Loc został następnie zmuszony do pracy jako woźny w Burger Shot przez swojego oficera do spraw zwolnień warunkowych, a podczas próby zdobycia sławy zrujnował karierę Madd Dogga, kiedy jego przyjaciel ukradł jego książkę z rymami i zabił jego menedżera. Po upadku Grove Street Families Big Smoke zdecydował się prać jego pieniądze z narkotyków, przyznając Locowi rekordową umowę, czyniąc go bogatym i sławnym. Pomimo kpiny z niego w przeszłości, Big Smoke kontynuuje z nim współpracę. Po odzyskaniu Madd Dogg'a i Grove Street Families, OG Loc został ścigany przez Carla i swojego rywala. Dogoniony zostaje wywalony z swojego show biznesu, a Madd Dogg powraca do swojej branży.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.