FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Gwarantuję absolutną satysfakcję - w 100% przypadkach.

—Jeden z cytatów Pana Nasty'ego z instrukcji


Szanuję ból.

—Jeden z cytatów Pana Nasty'ego z jego strony internetowej.


Pan Nasty - niewidoczny nadrzędny antagonista kontrowersyjnej gry wideo Manhunt z 2003 roku.

Biografia Edytuj

Pan Nasty jest anonimową „twarzą” branży filmowej Lionela Starkweather i jest uważany za głównego złoczyńcę wydarzeń w grze, chociaż jest on wymieniony i pokazany tylko w instrukcji gry oraz na okładce gry. Pan Nasty jest finansowym sponsorem i producentem kręgu snuffa w Valiant Video Enterprises. Sprzedaje różne rzeczy, od masek po filmy snuff z polowań.

W instrukcji do gry odniesieniom do Pana Nasty towarzyszy zdjęcie mężczyzny w masce hokejowej Skinz, który również pojawia się na okładce gry, wskazując, że Pan Nasty może być liderem lub przynajmniej członkiem Skinz.

Z powodu zabicia przez Casha Starkweathera i wszystkich ich głównych atrakcji, w tym ich popleczników, filmy Pana Nasty'ego zostały najprawdopodobniej zniszczone z powodu braku pracowników. Jednak jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek został złapany i aresztowany i/lub zabity za swoje czyny, ponieważ pojawił się tylko jako maskotka w Internecie i pozostał anonimowy przez całą grę.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.