FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Prześladowca jest powracającym antagonistą i bossem w grze Dark Souls II.

Historia Edytuj

Prześladowca jest wielkim i potężnym rycerzem polującym na tych, którzy dzierżą klątwę nieumarłych, by prawdopodobnie odpokutować za popełnione grzechy. Wyposażając się w wielki miecz, znany z tego, że jest niesamowicie silną bronią, rycerz bezlitośnie prześladuje swój cel, aż do śmierci. Nie wiadomo, czy służy królowi Vendrickowi, jak wielu innych rycerzy, czy też działa z własnej woli.

Wygląd Edytuj

To tajemnicza postać, która bezustannie ściga Nosiciela Klątwy. Prześladowca śledzi go w Knieji Upadłych Olbrzymów, Zaginionej Twierdzy, Żelaznej Warowni i wreszcie w Zamku Drangleic.

Ciekawostki Edytuj

  • Wiele broni w torbie na plecach może pochodzić od ofiar, które wcześniej zabił.
  • Jest jednym z wielu bossów, którego ciosy można sparować.
  • Jeśli gracz aktywuje balistę na arenie Prześladowcy, zada mu znaczne obrażenia. Aktywacja drugi raz wystarczy, aby go pokonać. Jednak Prześladowca może ją zniszczyć.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.