FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Gry są złe! Zniszczą Cię!

—Hasło Przeciwników RWS


Parents for Decency (pol. Rodzice Dla Przyzwoitości) lub Przeciwnicy RWS lub Demonstrant to pomniejsi antagoniści występujący w grze wideo Postal 2. Jest to grupa demonstrantów walczących i protestujących przeciwko brutalnym grom wideo oraz wszystkich firmom odpowiedzialnych za produkcję i sprzedaż owych gier takich jak Running With Scissors.

IdeologiaEdytuj

Przeciwnicy RWS to bardzo prawdopodobnie rodzice, chociaż nie wszyscy. Ogólnie mówiąc mają oni dobre intencje, ponieważ chcą, aby wszystkie gry zawierające przemoc zostały wycofane ze sprzedaży, gdyż wierzą, że takie gry powodują, iż ludzie, a w szczególności dzieci, stają się bardzo agresywni i nieprzewidywalni (jak zostało to potwierdzone w niektórych badaniach na świecie, niektóre gry mogą źle wpływać na psychikę ludzi i sprawiać, że stają się agresywni).

Niestety są oni tak przekonani w swojej ideologii, że są skłonni wtargnąć siłą do biurowca RWS i wyzabijać wszystkich pracowników tylko po to, aby powstrzymać produkcję brutalnych gier wideo. Ich brutalne zachowanie może też być oznaką choroby psychicznej, ale takie zachowanie wydaje się być normą w uniwersum Postala.

Przeciwnicy RWS są też hipokrytami, ponieważ kilkoro z nich można spotkać w salonie gier Quarter Vortex w Paradise Mall w Czwartek i w Piątek gdzie grają na automatach produkowanych przez RWS.

RozgrywkaEdytuj

W Poniedziałek, gdy Koleś kieruje się do swojej pracy, przed biurowcem RWS widzi grupę Przeciwników RWS protestujących przeciwko owej firmie z transparentami, na których widnieją napisy takie jak "Chcemy gier z sensem", "Wybić graczy FPP", "Ocenzurować gry RWS", a nawet jeden z twarzą Vince’a Desiego i napisem "Desi to diabeł". Gdy Vince wręcza Kolesiowi jego czek z wypłatą i przy okazji mówiąc mu, że został wylany, Przeciwnicy RWS wbiegają do biurowca i rozpoczynają strzelaninę z pracownikami RWS i Kolesiem.

Aby przeżyć dzień Koleś musi walczyć z demonstrantami, którzy wdarli się do budynku. Nie są oni nadzwyczajnie uzbrojeni i łatwo ich pokonać a dodatkową pomocą Kolesia są pracownicy RWS, którzy walczą z pikietującymi jednak to nie zmienia faktu, że w ogólnie nie należy na nich uważać.

Po wykonanym zadaniu, Przeciwnicy RWS będą atakować Kolesia kiedy tylko go zauważą.

GaleriaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.