Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Jesteśmy Siódemką, najpotężniejszymi na Ziemi, obrońcami niewinnych, skurwysynu!

—Przejrzysty atakujący Hughiego.


Przejrzysty - pomniejszy, choć kluczowy antagonista pojawiający się w serialu Chłopaki. Jest członkiem Siódemki, który potrafi stać się przezroczysty, jednak musi wtedy być kompletnie nagi.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Przejrzysty często pojawia się w miejscach, w których nie powinien się znajdować - często jest to łazienka dla kobiet. Nawyk Przejrzystego wpędza go w kłopoty po tym, jak przyłapuje Hughiego Campbella na posadzeniu pluskwy w Wieży Siódemki. Wtedy to atakuje Hughiego w jego pracy, jednak zostaje zaatakowany przez Billy'ego Rzeźnika, który go pokonał z pomocą Hughiego. Dwójka zamykają go w samochodzie Rzeźnika, szukając pomocy u Francuza. Francuz pomyślał żeby umieścić bombę w jego tyłek. W końcu Przejrzysty zostaje skonfrontowany przez Hughiego, który chce uzyskać informacje o śmierci swojej dziewczyny. Przejrzysty kpi z niego, co denerwuje młodego antybohatera, i wysadza Przejrzystego.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.