FANDOMLove Fist spłonie w piekle! Love Fist zniszczyło moje życie!

—Psychopata grożący Love Fist.


Psychopata - jest mniejszym antagonistą z gry Grand Theft Auto: Vice City.

Jest tajemniczym Brytyjczykiem, który prowadzi zemstę przeciwko rockowemu zespołowi Love Fist z 1980 roku. Twierdzi, że Love Fist zrujnowało mu życie, ale nie zostaje to wyjaśnione w jaki sposób. Postanawia zabić zespół dowolną możliwą metodą.

Biografia Edytuj

Psychopata planuje zamordować Love Fist na jednym z ich koncertów. Menedżer zespołu, Kent Paul, jest podejrzliwy i jako środek ostrożności wysyła Tommy'ego Vercettiego. Tommy jedzie limuzyną zespołu do Rock City, gdzie odbywa się koncert. Mężczyzna pojawia się w przebraniu kobiety i zabija ochroniarza. Ucieka w BMW, ale ściga go Tommy. Zostaje dogoniony i zabity przez Tommy'ego.

Jednak Psychopata tak naprawdę nie umarł i jakoś zdołał przeżyć. Następnie umieścił bombę w limuzynie Love Fist. Aktywuje się, gdy Tommy prowadzi zespół na trasę koncertową. Nagrana przez niego wiadomość zostaje odtworzana i mówi, że bomba wybuchnie, jeśli prędkość limuzyny spadnie poniżej 50 mph. Tommy jest zmuszony szybko jechać przez Vice City bez zatrzymywania się. Love Fist zdołało rozbroić bombę znajdującą się w chłodziarce napojów. Kiedy bomba zostaje rozbrojona, Tommy odprowadza Love Fist na koncert.

Psychopata nie zostaje później wspomniany ani nie pojawia się ponownie. To, czy przeżył, jest tajemnicą.

Ciekawostki Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.