FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Nie martw się kochanie. Inne nic dla mnie nie znaczą. Tylko pamiętaj by powiedzieć Tak, biorę

—Randall terroryzujący Danni Bodine mówiąc o swojej byłej i martwej narzeczonej


Randall Tugman znany również, jako Randy to jeden z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 2 z 2010 roku i jego remake Dead Rising 2: Off The Record. Jest to też opcjonalny boss występujący w głównym modzie 72 Godziny, którego można spotkać po raz pierwszy 2 dnia o godzinie 17:00 na Silver Strip w Kaplicy Ślubnej Swept Away w zadaniu pobocznym Nadchodzi Pan Młody. Jest to otyły i uzależniony od pornografii maniak seksualny, noszący strój S&M z czarnej skóry i dzierżący w dłoniach wielką piłę mechaniczną, który używa apokalipsy zombie jako doskonała okazja do ożenienia się z jakąkolwiek niefortunną ocalałą kobietą jaką uda mu się znaleźć i odbyć z nią stosunek seksualny by stracić dziewictwo. Głosu użyczył mu Patton Oswald.

BiografiaEdytuj

26 września o godzinie 17:00. Stacey dzwoni do Chucka mówiąc mu, że zauważyła kogoś niosącego pannę młodą do Kapilcy Ślubnej Swept Away na Silver Strip, mówiąc mu, że to bardzo dziwny czas aby się pobrać i by lepiej to sprawdził.

Wewnątrz kaplicy ślubnej, Randall Tugman przywiązał swojego ojca Emanuela to podium kapłana i stanął przed nim ze swoją narzeczoną o imieniu Danni Bodine, którą uprzednio porwał i przebrał w suknię ślubną wbrew jej woli. Emanuel stara się przemówić swojemu synowi do rozsądku by ich uwolnił zwracając się do niego Randall na co on odpowiada, że nazywa się Randy po czym każe ojcu kontynuować ceremonię. Emanuel rozpoczyna ceremonię i pyta się Randalla czy bierze sobie tą kobietę za żonę na co Randy pełen zachwytu odpowiada, że tak patrząc się na nią w bardzo dwuznaczny sposób. Przerażona i zapłakana Danni stara się uciec jednak Randall łapie ją za rękę i siłą przyciąga do siebie. Mówi jej aby o nic się nie martwiła gdyż inne kobiety nic dla niego nie znaczą i razem z nią spoglądają na martwą pannę młodą siedzącą na ławce. Każe jej też powiedzieć, że chce za niego wyjść. Randall mówi ojcu, że nigdy nie był aż tak gotowy i wiedział, że nie umrze prawiczkiem. Podniecony Randall każe Emanuelowi by przeszedł do finałowej części ceremonii, przy okazji podnosząc piłę mechaniczną w zboczony sposób a Emanuel rozpoczyna końcową regułkę. Zanim jednak oficjalnie może nazwać ich małżeństwem, Chuck Greene wchodzi do kaplicy ślubnej i widzi całą niecodzienną sytuację. Emanuel zauważa go i błaga go by im pomógł. To sprawia, że Randall odwraca się by zobaczyć kto wszedł do kaplicy i przypadkowo przecina swojego ojca na pół piłą mechaniczną. Wściekły Randall wskazuje palcem na Chucka mówiąc mu, że zniszczył najszczęśliwszy dzień w ich życiu po czym atakuje go.

Po walce, pokonany Randall zaczyna kuleć i upada tuż przed wielkim sercem w kaplicy ślubnej. Randall podnosi głowę i widzi sylwetkę panny młodej idącej w jego kierunku. Randall myśli, że to Danni i zaczyna mówić do niej o tym, że byliby wspaniałą parą. Okazuje się jednak, że tą panną młodą jest kobieta, którą wcześniej a teraz ożyła jako zombie by dokonać swojej zemsty. Zombie Panna Młoda wgryza się prosto w jego twarz powoli go zjadając, a Chuck dodaje komentarz, że teraz Randall może pocałować pannę młodą. Po śmierci Randalla, Chuck idzie do Danni i zabiera ją w bezpieczne miejsce do bunkra do innych ocalałych.

GaleriaEdytuj

CiekawostkiEdytuj

NawigacjaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.