FANDOMRodzice Arii – mniejsi antagoniści z anime/mangi Akame Ga Kill!. Razem ze swoją córką porywali i torturowali do śmierci ludzi.

Charakterystyka Edytuj

Osobowość Edytuj

Oszukując swoich gości, obaj zostali przedstawieni jako dobrze wychowani, pokorni i serdeczni ludzie. Jednak ich prawdziwa natura była podła i sadystyczna, ponieważ czerpali przyjemność, wraz z córką, z torturowania i zabijania naiwnych i godnych zaufania obywateli, których przyjęli, głównie ze wsi, którzy szukali lepszego życia w stolicy. Matka Arii dokładnie opisała ich metody tortur, które były używane w ich ofiarach jako wieczorne hobby, które bardzo jej się podobało.

Wygląd Edytuj

Pochodzący z zamożnej rodziny obaj cieszą się luksusowym stylem życia. Ojciec był często widywany w drogich garniturach, a matka w jedwabne sukienki.

Biografia Edytuj

W pewnym momencie przed rozpoczęciem serii rodzice Arii przyjęli Sayo i Ieyasu jako swoich gości przez Arię, gdzie później zostali brutalnie torturowani i zarażeni chorobą Lubory, która ostatecznie zabiła Sayo i pozostawiała Ieyasu wciąż żyjącego dzięki swojej sile woli.

Kiedy Tatsumi została zabrana przez Arię, rodzice powitali go w swojej rezydencji. Następnego wieczoru rodzina Arii i ich strażnicy byli celem ataku Nocnego Najazdu. Matka została przecięta przez Sheele, a ojcowi Leone złamała szyję.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.