Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Rzeźnicy to pomniejsi antagoniści występujący w grze wideo Postal 2. Jest to grupa skrytych rzeźników mieszkających w Paradise, którzy pracują w sklepie mięsnym Meat World w dzielnicy Przedmieścia. Z pozoru wyglądają na zwykłych pracowników i rzeźników dostarczających mięso do domów i sklepów w Paradise, jednak produkowane przez nich mięso wcale nie pochodzi od krów, świń czy kur, ale od ludzi, którzy uważają, że zabijanie ludzi i przerabianie ich na kotlety to świetna zabawa.

Ideologia[edytuj | edytuj kod]

Rzeźnicy tak jak i Wsióry nie mają ideologii oraz nie są demonstrantami. Są to zwykli pracownicy zakładu i sklepu mięsnego Meat World, z czego wszyscy są płci męskiej, którzy zajmują się produkcją wyrobów mięsnych w Paradise. Niestety, mimo iż na za zewnątrz wyglądają normalnie (pomimo ich zakrwawionych fartuchów oraz rąk) to są oni bardzo porywczy, agresywni i brutalni w swoich akcjach a dodatkowo mają zamiłowanie do porywania i zabijania ludzi a potem wrzucania ich do maszyn mielących mięso dla czystej zabawy. Gdy tylko ktoś odkryje ich mroczny sekret natychmiast starają się zabić osobę, która widziała za dużo byle by ich sekret nie wyszedł na światło dzienne. Zwierzęta też nie mogą czuć się bezpiecznie w ich pobliżu. Ich brutalne zachowanie może też być oznaką choroby psychicznej, ale takie zachowanie wydaje się być normą w uniwersum Postala.

Rozgrywka[edytuj | edytuj kod]

Postal 2[edytuj | edytuj kod]

Kilkoro członków grupy można spotkać od Poniedziałku, ale nie zaatakują Kolesia dopóki ten uda się do sklepu mięsnego Meat World kupić parę steków w Czwartek. W Czwartek, gdy Koleś idzie do sklepu mięsnego Meat World, aby zakupić parę steków na Grilla Zrzeszenia Psychotycznych Przyjaciół, wewnątrz sklepu nie ma nikogo, aby go obsłużyć. Koleś niemający zamiaru odpuścić zakupu steków wchodzi przez drzwi prowadzące na zaplecze i do zakładu przetwórstwa. Wewnątrz jego oczom okazuje się makabryczny widok, ponieważ widzi grupę Rzeźników wrzucających żywych ludzi do wielkiej maszyny do mielenia mięsa jednocześnie śmiejąc się przy tym jakby to była świetna rozrywka. Po chwili Rzeźnicy zdają sobie sprawę z obecności Kolesia i zaczynają go atakować. Nie mając innego wyjścia, Koleś musi przebić się przez całą przetwórnie walcząc przy tym z dużą grupą uzbrojonych Rzeźników. Nie są oni nadzwyczajnie uzbrojeni i łatwo ich pokonać jednak to nie zmienia faktu, że w ogólnie nie należy na nich uważać.

Po wykonanym zadaniu, Rzeźnicy będą atakować Kolesia, kiedy tylko go zauważą.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.