FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Jamal Rahar (ar: جمال رحار), lepiej znany przez jego pseudonim Rzeźnik - główny antagonista w grze wideo Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku, rebootu serii Modern Warfare. Jest zastępcą Al-Katali, a także fanatycznie lojalną prawą ręką i egzekutorem Wilka.

Głosu użyczył mu Nick E. Tarabay, który także wcielił się w Kapitana Boomeranga i Ashura.

Biografia Edytuj

Początki Edytuj

Niewiele wiadomo o życiu Jamala Rahara, zanim stał się niesławnym „rzeźnikiem”. Wiadomo, że urodził się w Urzykistanie i w pewnym momencie poślubił kobietę o imieniu Ousa i oboje mieli syna o imieniu Amon. Po inwazji generała Barkowa na Urzykistan, Rahar przyjął swoje imię „Rzeźnik” i przyłączył się do Al-Katali, aby usunąć obce kraje z ich rządu i potęgi wojskowej z powodu wiary w sprawę Wilka. Obiecał jednak swojej żonie, że dopilnuje, by ona i Amon trzymali się z daleka od konsekwencji jego działań terrorystycznych. Ich działania kłóciły ich z CIA, a także z Urzikstan Liberation Force dowodzonymi przez dowódcę Farah Karim.

Call of Duty: Modern Warfare Edytuj

W pewnym momencie Wilk i Rzeźnik zawarli umowę z Hadirem Karimem, który jeszcze bardziej desperacko chciał zobaczyć śmierć Barkowa i jego władzę nad Urzykistanem. Poprzez sojusz ukradli gazowy chlor Barkowa z jego zakładu w Kastowii. Widziano go, jak Wilk nagrywa wideo do komórki Al-Katali w Wielkiej Brytanii tuż przed ich atakiem na Piccadilly Circus w Londynie.

Po schwytaniu Wilka przez ULF, CIA i SAS, Rzeźnik osobiście poprowadził Al-Katalę do ambasady USA, gdzie go trzymali. Podczas tego Jamal stracił swoich członków, aby zmusić ich żeby trzymali swoje ręce z daleka od niego. Niezależnie od tego, po tym, jak przenieśli Wilka do rezydencji Ambasadora, Rzeźnik kazał swoim siłom zająć się nimi, podczas gdy oni go uwolnili. Obaj później spotkali się z Hadirem w ich głównej kwaterze po tym, jak ujawnił oszustwo Farah. Zarówno on, jak i Rzeźnik uciekli, zanim wspólna operacja dowodzona przez kapitana Price'a mogła to zdobyć, ale doprowadziło to do śmierci Wilka.

Później Rzeźnik planował wykorzystać gaz Barkowa na Rosję jako zemstę za działania Barkowa przeciwko Urzykistanowi. Spotkał się z kontaktami w Petersburgu, ale potem ścigał go Price i sierżant Garrick, którzy potrzebują go żywego, by dostać się do Hadira. Dzięki pomocy Nikołaja został odurzony i zabrany do magazynu na przesłuchanie. Chociaż nie chciał nic mówić, po tym, jak Price zaangażował w to jego rodzinę, zrezygnował z tego, zdradzając że Hadir ścigał Barkowa. Gdy wychodzą, w zależności od wyboru gracza, Garrick albo zabija Rzeźnika za jego zbrodnie, albo zostawia go z rodziną, aby odnalazły go rosyjskie władze wraz ze skradzionym gazem.

Ciekawostki Edytuj

 • Jest podobny do Khaleda Al-Asada z Call of Duty 4: Modern Warfare:
  • Obaj są częścią grupy terrorystycznej.
  • Obaj są przesłuchiwani przez kapitana Johna Price'a.
 • Jest również podobny do Lwa Krawczenki z serii Call of Duty: Black Ops:
  • Obie postacie są prawą ręką antagonisty.
  • Obaj są sadystycznymi i okrutnymi egzekutorami.
  • Obaj są przesłuchiwani przez bohaterów.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.