FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Sachiko Shinozaki – główna antagonistka w grze Corpse Party.

Charakterystyka Edytuj

Wygląd Edytuj

Sachiko jest dziewczyną o normalnej posturze dla małego dziecka, z długimi czarnymi włosami i grzywką, które zakrywają jej twarz, jej duch przypomina japońskiego ducha onryo. Nosi postrzępioną czerwoną sukienkę. Kiedy się uspokaja, jej strój się zmienia. Jej włosy stają się krótsze, więc widać więcej jej twarzy, odsłaniając jej czarne oczy. Nosi białą sukienkę.

Osobowość Edytuj

Podczas gdy ona żyła, Sachiko wydawała się raczej nieśmiała i samotna. W Corpse Party mówi się, że nie miała żadnych przyjaciół i nie spędzała zbyt wiele czasu na relacjach towarzyskich. Bardzo kochała swoją matkę, a jej śmierć rozwścieczała Sachiko, przez co stała się mściwym duchem. Jako duch jest złowrogi i morderczy. Zabijanie i torturowanie ludzi, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, jest dla niej źródłem radości. Czasami bawi się ze swoimi ofiarami, udaje, że pomaga im lub jest ich przyjacielem, tylko po to, by ich później zabić. Zazwyczaj towarzyszy jej Yoshikazu Yanagihori, który przynosi i łapie za nią ofiary. Najpierw zaczęła łapać dzieci w szkole, aby zadowolić swoją matkę, ale ostatecznie stała się to jedynie źródłem rozrywki.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.