Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


A teraz WY wszyscy macie słuchać MNIE! Nie będę więcej popychadłem. Nie dziś. I kiedy mówię taniec... to TAŃCZYSZ!

—Seymour przeprowadzający egzekucję Justina


Seymour Redding znany, jako Szeryf to jeden z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 2 z 2010 roku i jego remake Dead Rising 2: Off The Record. Jest to też opcjonalny boss występujący w głównym modzie 72 Godziny, którego można spotkać po raz pierwszy 3 dnia o godzinie 04:00 w South Plaza tuż przed wielkim posągiem rzymianina w zadaniu pobocznym WWJWD. Jest to ochroniarz pracujący w Fortune City, który korzystając z okazji apokalipsy zombie mianował się szeryfem całej South Plazy. Korzystając z nowo nabytej władzy, Seymour ustawił na wielkim pomniku rzymianina kilka szubienic, po czym znalazł grupkę ocalałych ukrywających się w jednym z niedokończonych sklepów i postanowił przeprowadzić egzekucję na całej grupce poprzez powieszenie oskarżając ich o bezprawne wkroczenie na jego teren.

W Dead Rising 2: Off The Record, rola Seymoura, jako bossa jest taka sama jak w Dead Rising 2, chociaż widząc Franka mówi mu, że to on jest górą i nie zabierze mu 5 minut jego sławy. Głosu użyczył mu Jason Simpson.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Dead Rising 2[edytuj | edytuj kod]

27 września o godzinie 04:00, Stacey dzwoni do Chucka mówiąc mu, że zauważyła jak jakiś niezrównoważony ochroniarz zaczął wieszać grupkę ocalałych na szubienicach i mówi mu by jak najszybciej go powstrzymał i uratował tych, których jeszcze nie zabił. Chuck Greene udaje się do South Plaza podchodząc do statuy z rusztowaniami i widzi to, co mówiła Stacey – kilkoro zabitych ludzi z workami na głowach wiszących na szubienicach oraz Seymoura znęcającego się nad następną ofiarą Justinem Tetherfordem. Justin błaga go by go wypuścił gdyż on i Ci zabici szukali tylko jedzenia. Chuck woła Seymoura a ochroniarz mówi mu, że to on rządzi w całej South Plaza i nikt nie ma prawa wchodzić na jego terytorium. Chuck broni Justina mówiąc, że on nie chciał zrobić nic złego. Jednak Seymour ignoruje jego słowa deklarując, że to on jest wielkim gościem i jak każe innym tańczyć to mają tańczyć, po czym dokonuje egzekucji Justina kopiąc go z rusztowania skręcając mu kark i zabijając go na miejscu. Uradowany Seymour zeskakuje na dół rusztowania gotowy do rozprawienia się z Chuckiem.

Po walce, pokonany Seymour zaczyna wspinać się na rusztowanie próbując uciec Chuckowi nieświadomie włączając piłę stołową. Seymour wspinając się na rusztowanie cały czas ubliżając Chuckowi, mówiąc mu, że Chuck jest dla niego nikim jednak w pewnym momencie Seymour traci siły i spada prosto z rusztowania na włączoną piłę stołową zabijając go na miejscu. Chuck wyłącza piłę i dodaje komentarz do jego śmierci mówiąc: I saw what you did there. Chuckowi udaje się też uratować Raya Tellera, który ukrywał się przed Seymourem w jednym z niedokończonych sklepów.

Dead Rising 2: Off The Record[edytuj | edytuj kod]

W remake Dead Rising 2, rola Seymoura, jako bossa jest taka sama jednak Frank zamiast bronić Justina, ten mówi, że nie ma zamiaru kłócić się z nim o jego władzę. Jednak Seymour odbiera to, jako próbę zagarnięcia jego władzy.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

Nawigacja[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.