FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Ach, mój mistrzu, mój ukochany panie, jedyny, którym nie mogę rządzić...

—Shalltear uradowała się, widząc swojego mistrza.


Inkarnacja piękna. Jesteś najpiękniejszą osobą na świecie. Nawet klejnoty bledną w porównaniu do twojego śnieżnobiałego ciała.

—Ainz o Shalltear


Shalltear Bloodfallen – jedna z protagonistów pojawiająca się w mandze Overlord oraz jej adaptacji anime. Jest NPC oraz wampirem stworzonym przez Peroroncino i służy jao strażnik od pierwszego do trzeciego piętra. Z powodu jej ciągłej miłości do Ainz Ooal Gownaa, uważa się ją za rywalkę Albedo.

Charakterystyka Edytuj

Wygląd Edytuj

Shalltear jest wampirem niskiego wzrostu i ma wygląd czternastolatki. Opisana jako prawdziwe piękno, ma bladą błyszczącą skórę, uwodzicielskie czerwone oczy i delikatne rysy twarzy. Srebrne włosy Shalltear są związane w kucyk przez dużą wstążkę na wierzchu, pozwalając innym zobaczyć jej twarz.

Mimo to Shalltear nosi miękką czarną suknię wieczorową z dużą ciężką spódnicą. Jej górna część ciała jest ubrana w koronkową wstążkę i krótką marynarkę. Jej dłonie są przywdziewane długimi koronkowymi rękawiczkami, nie odsłaniającymi żadnej zewnętrznej części skóry. Jednak jej piersi są fałszywe i są zupełnie płaskie, podobnie jak u chłopca. Zakrywa to, używając nadmiernej ilości wkładek laktacyjnych.

Podczas walki jest w pełni wyposażona, można zobaczyć Shalltear ubraną w komplet czerwono zabarwionej zbroi, która wyglądała, jakby była zalana krwią. Nosi hełm w kształcie łabędzia, na którym widoczna była tylko jej blada twarz. Są też pióropusze ptasich piór przymocowane z obu stron hełmu, który ona nosi. Dodatkowo klatka piersiowa i ramiona jej zbroi zostały stylizowane na kształt skrzydeł. Podobnie jak szkarłatno-podobna zbroja pokrywająca jej dolną część ciała.

W jej prawdziwej formie wampira, jej wygląd zmienia się dramatycznie. Jej usta zamieniają się w otwartą, okrągłą paszczę, podobną do minoga, z wysuniętym językiem. Kształt jej oczu staje się zupełnie nieludzki i świecą jasno. Jej postać staje się zgarbiona, z zabójczymi pazurami na obu stopach i dłoniach. Niesamowita aura otacza również jej ciało. W tej formie nosi znacznie prostszą suknię.

Osobowość Edytuj

Shalltear ma bardzo zalotną osobowość i jest otwarta ze swoimi seksualnymi preferencjami, co często wpędza w dyskomfort inne postacie, takie jak Ainz. Pomimo jej pozornej bezwstydności i uczciwości, może być zupełnie niewinna w pewnych sprawach. Z drugiej strony, zdarza się, że Shalltear jest zakłopotana fizycznie swoją małą postacią, a także małymi piersiami, co próbuje ukryć stosując wkładki.

Jako prawdziwy wampir, Shalltear jest niezwykle dumna i bardzo poważnie traktuje swoją pozycję Strażnika Pięter. Jednocześnie nie ma ona cierpliwości ani tolerancji dla niepowodzenia i często wpadała w szał. Shalltear nie zawaha się zabić żadnego sługi, który ją rozczaruje; nie będzie jednak karała innych za niepowodzenia w zadaniach, które są niemożliwe do wykonania. Kiedy Shalltear nie spełnia swojej misji, łatwo popada w stan depresji z żalem i staje się bardzo świadoma popełnionego przez nią grzechu. W rzeczywistości wierzy, że jej zbrodnia nie może pozostać bezkarna, czując się winna strasznych czynów, które uczyniła, aby spowodować kłopoty u Ainza.

Shalltear jest całkowicie lojalna wobec Ainza i w sensie romantycznym, często walczy z Albedo o uczucia Ainza. Bardzo się cieszy, że jest w stanie udowodnić swoją wartość i ma fantazje na temat pochwał, jakich oczekuje od Ainza. Kiedy sytuacja nie idzie na jej korzyść, Shalltear z przerażeniem wpada w panikę z powodu zniewagi, którą wierzy, że dostanie się przy nim. Wydaje się jednak, że ma upodobanie w cieszeniu się z kary, którą Ainz kazał jej robić tak, jakby była jego krzesłem, na którym można usiąść. Po zapoznaniu się z błędami z jej ostatniej misji, zaczęła działać bardziej czujnie i uważać na otoczenie, jednocześnie rozumiejąc je odpowiednio.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.