FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Sieć - główny antagonista komedii science-fiction z 2013 roku To już jest koniec, ostatniej części trylogii Cornetto. Jest wszechwiedzącym, odpowiedzialnym za przejęcie wielu cywilizacji i zastąpienie ich replikami robotów zwanymi Pustymi.

Głosu podłożył mu Bill Nighy, znany z roli Whitey'a, Davy'ego Jonesa oraz Howarda Clifforda.

Biografia

Sama Sieć pojawiła się dopiero w punkcie kulminacyjnym filmu, po tym jak dwóch bohaterów, Gary King i Andy Knightley, kłócili się, opowiada im o zaletach, jakie oferują puste pola i próbach zmanipulowania samego Gary'ego Kinga, aby dołączył do Pustych i powrócił do swojej formy, w której był jeszcze młody, dobrze prosperujący i miał potencjał życiowy. Gary na początku wydaje się zgadzać, zanim oderwał głowę repliki, twierdząc, że jest jedynym Gary Kingiem. Gary i Andy nieustannie kłócą się z Siecią o to, że są ludźmi, do których są ciągle zwalniani, ponieważ ten nie wierzył, że dwóch pijanych mężczyzn może reprezentować całą ludzkość. Steven Prince następnie zeskoczył na dół, zanim Sieć ogłosiła, że ​​on także reprezentuje rasę ludzką, a kilku innych ludzi wstało, ogłaszając, że nie chcą, aby Sieć kontrolowała ich życie. Sieć ostatecznie rezygnuje z inwazji i pozostawia Ziemię porzucając wszystkie puste pola.

Po opuszczeniu Sieci wyssała całą technologię z Ziemi, rzucając całą ludzkość z powrotem w Ciemne Wieki. Przypuszczalnie kontynuuje pracę gdzie indziej na innych planetach po wydarzeniach z filmu.

Wygląd

Sieć nie miała żadnej fizycznej postaci i po prostu pojawiła się jako trzy odcienie światła, które poruszają się odpowiednio za każdym razem, gdy się odzywa.

Ciekawostki

  • Spośród wszystkich głównych antagonistów Trylogii Cornetto, Sieć wydawała się mieć na uwadze najlepsze cele, ponieważ chciała doskonalić istoty po prostu na swój własny wizerunek i prawdopodobnie je ulepszyć. Jest to poparte faktem, że David miał na myśli jedynie drobną nienawiść do Shana i nic więcej do tego stopnia, że ​​zmusił go do zastrzelenia własnej matki, podczas gdy Frank Butterman przyjął swoje zamiary zdecydowanie za bardzo i popełnił kilka okrucieństw.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.