Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Oh cudownie. Uwielbiam chłopców bawiących się w bohaterów. Zobaczmy czy da radę testowi lub odpadnie z wielkim hukiem. Dalej chłopcy! Urządźmy z tego wielką grupówkę!

—Hilde nasyłająca na Nicka grupę żołnierzy


Sierżant Hilde Schmittendorf to jedna z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 3 z 2013 roku. Jest to też jedna głównych bossów występujących w głównym modzie, którą można spotkać po raz pierwszy w Rozdziale 3 w Central City na Posterunku Policji Los Perdidos w głównym zadaniu Zabić Hilde. Jest to sierżant pracująca razem z Generałem Johnem Hemlockiem, która została wysłana do Los Perdidos, aby przeprowadzić ewakuację ocalałych ludzi i ocalić ich przed zrzutami bombowymi mającymi na celu eksterminację zombie. Jednak jej celem nie jest ratowanie, lecz zabijanie tych, którzy ocaleli, aby Hemlock mógł przeprowadzać ekstrakcję Królów Zombie w celu światowej dominacji. Lecz by tego dokonać, Hilde wraz z żołnierzami tworzą fałszywe dowody na ratowanie ludzi. Głosu użyczyła jej Diane Delano.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Po raz pierwszy Nick może dostrzec Hilde stojącą u boku Generała Hemlocka, który prowadzi konferencję z prasą na temat przeprowadzenia zrzutu bombowego na miasto by wyeliminować zombie oraz uratować tych, którzy ocaleli.

Nieco później, Nick Ramos udaje się na Posterunek Policji w Los Perdidos aby znaleźć taśmy z kamer wideo. Mechanik wchodzi na do podziemnego parkingu gdzie natyka się na Hilde oraz jednego z jej żołnierzy jednak szybko chowa się za jednym z radiowozów. Hilde podchodzi do żołnierza i każe mu dać jej taśmy z kamer, których szuka Nick po czym chowa go w swoim biuście dodając, że teraz potrzebują dowodów na ratowanie ocalałych. W tym momencie ocalały mężczyzna wbiega na parking niosąc swoją nieprzytomną żonę wołając o pomoc. Hilde każe mu się zatrzymać i pyta się go czy są wraz z nim inni ocalali. Mężczyzna odpowiada, że jest tu tylko on i jego żona na co Hilde każe żołnierzowi zabezpieczyć obszar. Jednak to tylko zmyłka i Hilde daje znak żołnierzowi aby zabić żonę mężczyzny strzałem w głowę. Po chwili Hilde podchodzi do rozpaczającego mężczyzny i skręca mu kark śmiejąc się przy tym. Nick zszokowany widząc całą sytuację, wychodzi z ukrycia by powiedzieć jej, że nie może zabijać ocalałych wyłącznie dla własnej przyjemności. Hilde najwyraźniej rozbawiona jego brawurą, podchodzi do niego i bierze jego ręce łapiąc je za swoje piersi dodając że uwielbia chłopców bawiących się w bohaterów. Po chwili, Hilde każe swoim żołnierzom rozprawić się z Nickiem. Po zabiciu żołnierzy, Nick goni Hilde przez cały posterunek aż na trzecie piętro unikając przy tym ciągłego ostrzału z jej strony. Gdy Nick dociera na trzecie piętro, Hilde jest gotowa rozprawić się z nim osobiście po czym atakuje go za pomocą sowich pistoletów.

Po walce, pokonana Hilde wyciąga wyrzutnię rakiet mówiąc Nickowi, że rozmiar ma znaczenie i wystrzeliwuje w jego kierunku rakietą. Nick podbiega do niej a siła eksplozji wyrzuca ich przez okno. Nick ląduje prosto na Hilde, która upada plecami na beton łamiąc sobie kręgosłup. Nick wyciąga z jej biustu pentdrive z nagraniem z kamer, a Hilde umiera w wyniku odniesionych upadku.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • Jej nazwisko może sugerować, że jest z pochodzenia Niemką.

Nawigacja[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.