FANDOMSiergiej Dragunow – czarny charakter z serii Tekken. Jest to Rosjanin, członek Specnazu oraz niemowa. Pierwszy raz pojawił się w Tekken 5.

Biografia Edytuj

Tekken 5 Edytuj

Siergiej Dragunow to członek Specnazu, który budził wśród wrogów strach.

Zmierzył się z Ravenem, który ostrzegał go, że ma zamiar stawić czoło jego jemu i jego organizacji, a następnie radził mu poddać się i wrócić do kraju. Dragunow jednak pokonał go.

Następnie spotkał Devil Jina, który również doradzał mu, aby odszedł. Ten pokonał go w walce i zabrał go do rosyjskiego laboratorium.

Ending: Widzimy, jak w laboratorium Devil Jin jest przetrzymywany w zbiorniku z wodą. Dragunow przypatruje się mu. Po chwili Devil Jin zostaje porażony prądem i widzimy dwoje czerwonych oczu w podobnym zbiorniku, po drugiej stronie pomieszczenia.

Osobowość Edytuj

Dragunov jest zimny, wyrachowany i całkowicie beznamiętny podczas walki z przeciwnikami. Poza kilkoma liniami dialogowymi, Dragunow jest prawie całkowicie niemy, ledwo wypowiadając jedno słowo w całej serii, co może denerwować, dezorientować lub niepokoić inne postacie. Służy swojej ojczyźnie z najwyższą starannością i lojalnie wykonuje rozkazy, gdy są one wydane. Jednym z jego hobby jest śpiewanie, co widać w jednej z jego zwycięskich animacji, gdzie nucił po pokonaniu przeciwnika.

Mimo że niekoniecznie jest zły, Dragunow jest bardzo stoicki i nieczytelny. Nie wykazuje zainteresowania kontaktami z innymi i koncentruje się wyłącznie na misji. Nie okazuje litości swoim wrogom ani przeciwnikom, a jeśli zostanie wystarczająco sprowokowany, zabije ich, jeśli zagrożą misji. Z powodu tych cech nawet jego sojusznicy są zwykle przerażeni jego obecnością.

Ciekawostki Edytuj

  • Chociaż nie wypowiada żadnych słów, wspomniane jest, że lubi śpiewać.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.