FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Jestem tak samo "córką" Shao Kahna, jak ty, mieszańcu.

—Skarlet do Mileeny


Skarlet jest postacią DLC w grze Mortal Kombat (2011). Została stworzona przez Shao Kahna wykorzystując swoją magię i krew upadłych wrogów. Skarlet jest wojowniczką używaną tylko w ostateczności. Jej celem jest odkrycie, co planuje Quan Chi.

Charakterystyka

Wygląd

Skarlet ma nienaturalnie czerwone włosy związane w kucyk, czarno-czerwony strój ninja oraz maskę zakrywającą dolną część jej twarzy. W Mortal Kombat (2011) ma naramienniki z czerwonym topem odsłaniającym dekolt i umięśniony brzuch. Ma noże przywiązane do ud i chodzi w czerwonych szpilkach.

W komiksie Mortal Kombat X nosi początkowo ten sam strój co w poprzedniej grze, jednak później zmienia go na czarny, obcisły kombinezon z dwiema katanami przy biodrach. Nadal jednak ma na sobie swoją czerwoną maskę.

Osobowość

W Mortal Kombat (2011), Skarlet jest pokazana bez jakichkolwiek emocji. Pokazano tylko jej lojalną służbę swojemu panu i chęć odkrycia planów Quan Chi. W swoim zakończeniu Skarlet okazuje się mściwa. Quan Chi zmusił ją do zabicia Shao Kahna. Natychmiast go wytropiła i zabiła, wraz z Bractwem Cienia.

W Mortal Kombat 11 Skarlet jest przedstawiana jako osoba uzależniona. Nie czując w sobie magii krwi, uważa się za bezużyteczną i bezwartościową. Jest bardzo lojalna wobec Shao Kahna, a jej potrzeba udowodnienia tego jest wręcz obsesyjna. Jest okrutna wobec każdego, kto zdradza Shao Kahna, między innymi wobec Kitany lub Jade, myśląc, że mają wszystko i to wszystko wyrzuciły. Będąc sierotą, która nie miała nic i codziennie głodowała, widząc, jak ktoś wyrzuca wszystko co ma, powoduje u niej wściekłość, co widać w jej walce z Kitaną.

Umiejętności

Całe ciało Skarlet składa się z krwi. Może się za jej pomocą teleportować, a im więcej krwi ma na swoim ciele, tym staje się silniejsza. Jest również niesamowicie uzdolniona w walce wręcz za pomocą różnych kopnięć, uderzeń łokciem i ataków dystansowych. Jest również bardzo zdolna w posługiwaniu się nożami.

Ciekawostki

  • Skarlet pod pewnymi względami przypomina Ermaca.
    • Oboje noszą czerwony strój.
    • Oboje początkowo byli plotką wśród fanów serii.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.