FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Szympans jest głównym antagonistą creepypasty Normalne porno dla normalnych ludzi.

Wygląd

W tej historii szympans wydaje się być całkowicie pozbawiony skóry, nie ma włosów na ciele i jest całkowicie pomalowany na czerwono.

Biografia

Szympans pojawia się w filmie creepypasty useless.avi. Na filmie widoczna jest blond kobieta przywiązana do materaca. Jest w całkowitym szoku i strachu przed niewiedzą, co się z nią stanie. Zaczyna gwałtownie krzyczeć, wołając o pomoc i próbując uciec, co okazuje się bezskuteczne, biorąc pod uwagę, że jej usta były zaklejone taśmą. Po chwili pojawia się ciemny mężczyzna w garniturze otwierający drzwi, przy których pozostaje, ale nie wchodzi do środka.

Mężczyzna potem przepuszcza dorosłego szympansa. Gdy ten wchodzi do pokoju, mężczyzna w garniturze szybko zamyka drzwi. Po chwili szympans rozgląda się, bierze głęboki wdech i zdaje sobie sprawę, że kobieta jest całkowicie bezsilna, uwięziona przed nim. Szympans szybko idzie w jej stronę, zaczynając drapać i bić ją po całym ciele, aż do śmierci. Kiedy kobieta już umarła, szympans zaczyna jeść jej wnętrzności.

Ciekawostki

  • Wyjaśnienie niezwykłego aktu brutalności szympansa (dla jego gatunku) jest takie, że głodował. Szympans nie miał innego wyjścia, jak zabić i zjeść każdego, kto mógłby znaleźć się w jego pobliżu.
  • Prawdziwym złoczyńcą tej historii jest porywacz, który opuścił kobietę, aby umarła makabryczną śmiercią. Istnieje szansa, że zabójca pracuje w zoo, ponieważ ma dostęp do rzadkiego zwierzęcia.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.