Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Myślisz, że możesz się ze mną pieprzyć? Rozwalę ci łeb, zgwałcę i zabiję twoją rodzinę, padalcu. Myślisz, że możesz mi wciskać pierdoloną ciemnotę, a później tak mnie traktować? Znam tę twoją pierdoloną grę, lepaku.

—T-Bone przeprowadzający test na CJ'u


T-Bone Mendez - wspierający antagonista w Grand Theft Auto: San Andreas.

Głosu podłożył mu raper Kid Frost.

Biografia

Mendez jest przywódcą gangu o nazwie San Fierro Rifa i członkiem Syndykatu Loco wraz z Mike'em Torenem i Jizzy'm.

Mendez pojawił się w klubie Jizzy'ego. Uratował Mike'a Toreno wraz CJ'em od Da Nang Boys, po tym wydarzeniu Carl zdobywa ich zaufanie. Jednak Mendez go zaatakował i zmusił go do pomocy San Fierro Rifa.

W klubie Pier 69, Cesar i Carl spotykają się na dachu, obserwują gangi San Fierro Rifa i Ballas. Mendez spotyka się w tym miejscu z Ryderem. Początkowo próbował zabić Cesara i Carla, jednak został zabity przez nich, a jego zwłoki wpadły do ​​morza.

Ciekawostki

  • Biorąc pod uwagę jego nazwisko, niektórzy fani spekulują, że T-Bone Mendez może być dalekim krewnym Diego i Armando Mendeza, drugorzędnych antagonistów Grand Theft Auto: Vice City Stories.
Advertisement