FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Hej. Chciałbym podziękować Ci za wkład, który wnosisz na wiki. Zapraszam również na nasz serwer na Discordzie na którym będziesz mógł porozmawiać z innymi edytorami :)

    Wczytuję edytor...
  • Witaj. Ależ to czysta przyjemność. Zauważyłem, że nie ma tu antagonistów z Silent Hill (oprócz Piramidogłowego) dlatego chciałem dodać parę stron poświęconych świetnym czarnym charakterom z Silent Hill jak Christabella lub Sędzia Margaret Holloway. Mam zamiar dodać więcej antagonistów z Silent Hill. I mam też prośbę. Czy mógłbyś utworzyć zakładkę nawigacyjną z antagonistami z Silent Hill gdy będzie ich wystarczająco dużo? Podobną do tej z angielskiej wiki. Z góry dziękuję.

     Wczytuję edytor...
  • Stworzyłem szablon o który prosiłeś {{Navbox/Silent Hill}}. Nie jestem znawcą tego uniwersum, więc musisz sam przetłumaczyć nazwy postaci w szablonie.

     Wczytuję edytor...
  • Bardzo Ci dziękuję. Postaram się codziennie stworzyć nową stronę o każdym antagoniście z Silent Hill oraz dodam też kilku których nie ma na angielskiej wersji.

   Pozdrawiam.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć, jestem administratorem społeczności Złoczyńcy Wiki! Dziękujemy Ci za edycję na stronie Szablon:Infobox/Postać!

  Jeżeli potrzebujesz pomocy na początku przygody z Fandomem, zajrzyj na strony pomocy lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub innym administratorem tej wiki. Podstawową pomoc uzyskasz również w Centrum Społeczności, gdzie możesz zajrzeć na forum i blogi.

  Jeżeli mogę Ci w czymś pomóc, wyślij do mnie wiadomość.

  Miłego pobytu na Złoczyńcy Wiki!

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.