Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Victor Martinez - drugorzędny antagonista filmu Rambo: Ostatnia krew z 2019 roku. Jest młodszym bratem Hugo Martineza, jak i jego prawą ręką i zastępcą kartelu handlu ludźmi Hugo.

W jego rolę wcielił się Óscar Jaenada.

Biografia

Hugo i Victor Martinez razem porywają i trzymają Gabrielle jako zakładniczkę w klubie podczas pobytu w Meksyku. Rambo jedzie do Meksyku i przesłuchuje Miguela i Jezel o miejscu pobytu Gabrielle. Jezel niechętnie prowadzi Rambo do klubu, w którym Gabrielle była ostatnio widziana, i konfrontuje się z El Flako, człowiekiem, który ostatnio rozmawiał z Gabrielle.

El Flako prowadzi Rambo do miejsca, w którym następują porwania, a za nimi idzie tajemnicza kobieta, nie wcześniej niż natychmiast zostaje skonfrontowana i pobita przez kartel. Kradną jego prawo jazdy, poznają lokalizację domu wiejskiego Rambo i zdjęcie Gabrielle, którą rozpoznaje Victor. Kartel przysięga, że ​​będzie źle traktować Gabrielle z powodu działań Rambo.

Tajemnicza kobieta ujawnia swoją tożsamość jako Carmen Delgado, która jest niezależnym dziennikarzem raportującym czyny rodzeństwa Martinez, które porwały i zamordowało jej siostrę. Później Rambo napada na burdel, zabijając kilku ludzi, dopóki nie odnajduje znarkotyzowanej Gabrielle. W drodze powrotnej do domu Rambo dziękuje Gabrielle za dawanie mu nadziei przez dziesięć lat, zanim ta umrze z powodu przymusowego przedawkowania.

Rambo odsyła Marię i zastawia ranczo pułapkami na konfrontację, a następnie wraca do Meksyku, by poprosić Carmen o pomoc w znalezieniu Victora. Carmen początkowo odmawia, wierząc, że to nic nie rozwiąże, ale jest przekonana po tym, jak Rambo apeluje do jej żalu i frustracji.

Rambo napada na dom Victora, zabijając kilku strażników i obcina mu głowę, gdy bierze prysznic. Jego bezgłowe zwłoki są wystawiane w jego sypialni, aby jego brat mógł je zobaczyć.

Później Rambo rzucił odciętą głowę na środek drogi.

Osobowość

Victor był sadystycznym i psychopatycznym współwładcą meksykańskiego kartelu handlu ludźmi wraz ze swoim bratem Hugo, pokazano, że jest nieco bardziej brutalniejszy niż jego brat, ponieważ Victor wycinał literę "V" na swoich ofiarach i wstrzykiwał im narkotyki. Podobnie jak jego brat widzi kobiety i dziewczęta, które sprzedają, jako rzeczy, które nie są ludźmi, a nawet porównują je do bezpańskich psów.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.