FANDOMWerner von Strucker – powracający antagonista w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., gdzie pojawia się jako wspierający antagonista w 3 sezonie, a następnie jako główny antagonista w 5 sezonie. Jest synem przywódcy Hydry Wolfgang von Struckera. Kilka miesięcy po śmierci jego ojca, Grant Ward przekonał go do dołączenia do Hydry i pomocy w odbudowaniu organizację, co jednak doprowadziło do jego traumatycznych tortur. Jakiś czas później dołączył do Generała Hale i Ruby Hale w ich planach.

W jego rolę wcielił się Spencer Treat Clark.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Pomimo tego, że był synem Wolfganga von Struckera, Werner został wychowany z dla od pracy ojca. Chociaż był świadomy tego, co zrobił jego ojciec, nie pozwolono mu wejść do tego świata terroryzmu i dominacji nad światem. Zamiast tego von Strucker żył życiem luksusowym, wykorzystując pieniądze ojca na zakup dużych łodzi i przyjęć z pięknymi kobietami, nawet udzielając pełnego wsparcia Gideonowi Malickowi. Kiedy jego ojciec został zamordowany przez Ultrona, Hydra została zniszczona, to von Strucker odziedziczył wszystkie pieniądze swojego ojca, dzięki czemu nadal finansował swój styl życia, używając imienia Alexander Braun, aby ukryć powiązania ojca z Hydrą.

Dołączenie do Hydry Edytuj

Jednak styl życia Wernera zostaje przerwany, gdy Grant Ward porywa go i zmusza do wyjawienia haseł do wszystkich kont bankowych Wernera, ponieważ jego zastępca Kebo pobił go. Następnie Ward zaoferował Wernerowi szansę udowodnienia, że wykonuje pracę Hydry, na co Werner się zgodził, pomagając w tropieniu Lasha i Malicka. Jednak Malick ostatecznie zdradził Wernera, który spotkał się z torturami ze strony Kebo, choć Melinda May przybywa mu na ratunek, po czym dowiaduje się prawdy o Lashie od pobitego Wernera.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.