FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


X-24 jest finałowym antagonistą w filmie Logan z 2017 roku. Jest klonem James'a "Logan" Howletta pod kontrolą doktora Zandera Rice'a.

Tak jak Logan, jest grany przez Hugha Jackman'a.

Biografia

Gdy projekt Essex Corp został uznany za nieudany, gdyż dzieci odmówiły zabijania, doktor Zander Rice zaczął pracować nad nowym projektem. Tak oto stworzył X-24, który był pozbawionym wolnej woli i emocji klonem Wolverine'a.

X-24 został wysłany, aby pojmać Laurę. Podczas tego zabił Charlesa Xaviera dźgając go pazurami. Uśmiercił również rodzinę Munsona, która próbowała chronić Laurę. Kiedy próbował przyprowadzić Laurę jako więźnia do Zera Rice'a, napotkał wrogów Munsona, którzy wzięli go za Logana. Zaatakowali go, więc on zabił ich wszystkich. Po tym jak Logan zobaczył śmierć Charlesa, ścigał X-24 i walczył z nim, boleśnie raniąc go z pomocą Munsona i uwolnił Laurę. Zander Rice wyleczył X-24 i przejął kontrolę nad klonem, który stał się jeszcze bardziej agresywniejszy w wyniku tego procesu. Jakiś czas później walczył z Loganem, podczas gdy ludzi Rice'a pod wodzą Donalda Pierce'a łapali zmutowane dzieci. Zdołał pokonać Logana, ale został zabity przez Laurę, która uśmierciła go pociskiem z Adamantium. Mimo, że zginął, to udało mu się uśmiercić Logana.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.