Witaj!

Złoczyńcy Wiki jest społecznością, której celem jest zbudowanie kompletnej bazy informacji na temat wszelkiego rodzaju złoczyńców – tych z gier, seriali, filmów czy książek. Ta wiki powstaje dzięki takim jak Ty – twórz nowe artykuły lub poprawiaj istniejące!

// OSTRZEŻENIE: Ta wiki zawiera spoilery! Czytasz na własne ryzyko.

Poznaj nowych złoczyńców

Przeglądasz złoczyńców z gier: Zobacz więcejOdśwież

Wyróżniony artykuł

FatherfromFMA.jpg

Ojciec (お父様, Otō-sama) jest głównym antagonistą w mandze i anime Fullmetal Alchemist.

Jest zarówno oryginalnym homunculusem, jak i żywym Kamieniem Filozoficznym, stworzonym przez Vana Hohenheima, ojca głównych bohaterów serii - Edwarda i Alphonse'a Elrica. Ojciec pozostaje niewidoczny podczas pierwszej części historii. Jest on tajnym założycielem i przywódcą narodu Amestris, którego ludność chce w całości poświęcić, aby podważyć bramę Prawdy i stać się nowym Bogiem. Jest także osobą odpowiedzialną za upadek Xexsesa i utratę części ciała Edwarda i Alphonse'a.


Zajrzyj również

Arrowwersum Wiki Bendy and The Ink Machine Wiki Freddy Fazbear's Pizza Wiki Gra o Tron Wiki Marvel Universe Wiki Miraculum: Biedronka i Czarny Kot Wikia Naruto Wiki Pokemon Wiki Teen Wolf Wiki Xenopedia Yandere Simulator Wikia Call of Duty Wiki Astronomican Creepypasta Wiki Wiedźmin Wiki Assassin's Creed Wiki Vocaloid Wiki Rayman Wiki Teoria Wiki Bestiariusz Wiki Tokyo Ghoul Wiki SpellingTVseries Wiki American Horror Story Wiki Chilling Adventures of Sabrina Wiki Riordanopedia


Losowy cytat

Do kogo teraz mówisz? Kogo przed sobą widzisz? Wiesz ile zarabiam rocznie? Gdybym ci powiedział, i tak byś nie uwierzyła. Wiesz co by się stało gdybym nagle przestał chodzić do pracy? W firmie o takich obrotach, jakie trudno znaleźć na giełdzie. Beze mnie ta firma przestanie istnieć. najwyraźniej nie wiesz z kim rozmawiasz. Wytłumaczę ci to. Nie zagraża mi niebezpieczeństwo. Jestem niebezpieczeństwem. Kiedy ktoś otwiera drzwi i zostaje zastrzelony, myślisz o mnie. Niesłusznie. Jestem tym który puka!
Walter White

Dyskusje


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.