FANDOM


Witaj!

Złoczyńcy Wiki jest społecznością, której celem jest zbudowanie kompletnej bazy informacji na temat wszelkiego rodzaju złoczyńców – tych z gier, seriali, filmów czy książek. Ta wiki powstaje dzięki takim jak Ty – twórz nowe artykuły lub poprawiaj istniejące!

// OSTRZEŻENIE: Ta wiki zawiera spoilery! Czytasz na własne ryzyko.

Poznaj nowych złoczyńców

Przeglądasz złoczyńców z gier: Zobacz więcejOdśwież

Wyróżniony artykuł

Sędzia Holloway w Kryjówce Kultu
Tak bardzo starasz się wychować swoje dziecko, przekazać jej wszelkie niezbędne wartości. Chcesz by była sobą, ale i by zawsze pamiętała o tym, co najważniejsze – rodzina.

—Sędzia Margaret Holloway do Alexa Shepherda, o swojej córce Elle


Sędzia Margaret Holloway to główna antagonistka występująca w grze wideo Silent Hill: Homecoming. Jest to mieszkanka miasteczka Shepherd’s Glen położonego w sąsiedztwie z Silent Hill gdzie pełni funkcję, jako sędzia w ratuszu. Głosu użyczyła jej Elizabeth Lambert.

Margaret to potomek jednej z 4 rodzin założycieli miasteczka Shepherd’s Glen, którzy w latach 50 XIX wieku, opuścili Silent Hill oraz jego kult, aby rozpocząć nowe życie. Obawiając się gniewu Goda, założycieli utworzyli pakt, który miał ich chronić. Co pięćdziesiąt lat, członek każdej z rodzin założycieli miał własnoręcznie poświęcić jedno ze swych dzieci. Po założeniu miasteczka, każda z rodzin podjęła specyficzną rolę poświeceń. Rodzina Holloway podjęła rolę Opiekunów Wiedzy, odpowiedzialnych za pielęgnowanie wierzeń założycieli. Ich metoda poświęcania to uduszenie.


Zajrzyj również

Arrowwersum Bendy Wiki FNaF Wiki Gra o Tron Wiki Marvel Universe Wiki Miraculum Wikia 2 Naruto Wiki Pokemon Wiki Teen Wolf Wiki Xenopedia Yandere Simulator Wikia Call of Duty Wiki Astronomican Creepypasta Wiki Wiedźmin Wiki Assassin's Creed Wiki 2 Vocaloid Wiki Rayman Wiki Teoria Wiki Bestiariusz Wiki Tokyo Ghoul Wiki SpellingTVseries Wiki American Horror Story Wiki


Losowy cytat

Strachem jest kolejny dzień wśród swoich towarzyszy, którzy chcą cię zabić każdego dnia. Strachem jest patrzenie w oczy TSO, wiedząc że zaraz czeka cię śmierć, a mimo to uchodzisz z życiem. Strachem jest każdy poranek, kiedy każda komórka twojego ciała zachowuje się jak chce. Zatem nie mów mi o strachu wstrętna kreaturo! Bo to JA jestem Strachem!!
Zaktan

Dyskusje

Popularne Dyskusje

Ładuję Dyskusje...


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.