FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.
Stub Ta strona to zalążek artykułu. Możesz pomóc Złoczyńcy Wiki, rozbudowując ją!


Załoga Alana Yates'a - główni bohaterowie Nadzy i roszarpani - są też przyjaciółmi Alana i pomagają w jego psychopatycznym „hobby” zwiedzania świata i celowego tworzenia okrucieństw, aby uzyskać materiały do ​​„filmów dokumentalnych”. W głównej historii filmu już nie żyją, a ich rola ujawnia się w filmie, który ich materiał został znaleziony

Zainspirowani połączeniem rasizmu, arogancji i żądzy krwi Yates'a, załoga postanowiła spróbować sprowokować plemię kanibali w odległej dżungli, mając nadzieję, że skorzystają z nieszczęścia, które spowodowali, zamiast tego plan odwraca się od nich przerażająco i są masakrowani przez zemstę za liczne działania wojenne, które przeprowadzili na wspomniane plemię (takie jak spalenie żywcem jednej z ich wiosek i zgwałcenie jednej z ich kobiet (która rzekomo została zabita przez plemię z powodu utraty „honoru”).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.