FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Zaginiona Grzesznica jest pomniejszą antagonistką i bossem w grze Dark Souls II. Jej uwięzienie w Powstaniu Grzeszników zostało celowo wydane w celu zadośćuczynienia za jej przeszłe grzechy. Od tego czasu Sinner oszalała od lat, kiedy była powściągliwa i chętnie zabije każdego, kto się zbliży.

Biografia Edytuj

Niewiele wiadomo o początkach Zaginionej Grzesznicy, chociaż po tym, jak upuszcza duszę starej wiedźmy w Nowej Grze Plus, można przypuszczać, że jest ona potomkinią Wiedźmy z Izalith. Według Słodkiej Shalquoir, przyczyną izolacji Zaginionej Grzesznicy było to, że popełniła grzech, który niektórzy uważają za największe przestępstwo ze wszystkich: próbę powielenia Pierwszego Płomienia. Grzesznica, na skutek wyrzutów sumienia za swoje czyny, powstrzymała się od zadośćuczynienia. Z czasem, wokół Zaginionej Grzesznicy został zbudowany fort zwany Bastionem Grzesznicy, a jej historia została pozornie zapomniana.

Zaginioną Grzesznicę można znaleźć na samym dole Bastionu Grzesznicy, wysokiej wieży znajdującej się w Zaginionej Twierdzy, aby odizolować najgorszych z Drangleic. Przed samą walką widać jak do jej maski wpełza niewielki robak, który doprowadza Zaginioną Grzesznicę do szaleństwa, przez co atakuje Nosiciela Klątwy. Macha mieczem wystarczająco mocno, aby zgasić lampy oświetlające całe pomieszczenie, w którym Grzesznica się znajduje, co oznacza, że ​​gracz musi walczyć z nią w ciemności, chyba że użyje klucza do Bastionu odblokowującego parę drzwi obok areny i zapali lampy pochodnią.

Mimo wszelkich więziennych ograniczeń na ciele, Zaginiona Grzesznica jest bardzo zwinnym przeciwnikiem, który macha mieczem bardzo gorączkowo. Od ciosów i pchnięć potrafi nawet wysoko skoczyć i rzucić się z bronią na dół. Jeśli gracz jest daleko, Grzesznica wykona szarże. Gracz musi pokonać Zaginioną Grzesznicę, aby uzyskać dostęp do jednego z Pierwotnych Ognisk, by odblokować drogę do Zamku Drangleic.

Ciekawostki Edytuj

  • Robak, który wchodzi do dziury w oczach Zaginionej Grzesznicy, przypomina robaka znanego z Łoża Chaosu, co dodatkowo sugeruje, że Grzesznica jest powiązana z Wiedźmą z Izalith, a nawet może być jedną z Cór Chaosu.
  • W Nowej Grze Plus Zaginiona Grzesznica upuszcza duszę starej wiedźmy wraz ze swoją duszą.
  • Podczas walki w Nowej Grze Plus, kiedy Grzesznica straci połowę zdrowia, na arenie pojawiają się dwa mroczne upiory posługujące się piromancją.

Galeria Edytuj

Linki zewnętrzne Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.